03
квіт.

Курсанти 2-го курсу факультету матеріально-технічного забезпечення відпрацьовували тему: «Механізований взвод в наступальному бою»

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 9684
  • Друк

 Курсанти 2-го курсу факультету матеріально-технічного забезпечення відпрацьовували тему: «Механізований взвод в наступальному бою»Кандидат військових наук, старший науковий співробітник, доцент кафедри тактики працівник ЗС України, полковник у відставці Віктор Кудрявцев протягом чотирьох годин разом з курсантами 2-го курсу МТЗ на практиці проводив тактико-стройове заняття. У основній частині він – призначив, командира взводу, який протягом визначеного часу командував своїм підрозділом. Викладач вказав на місце проведення занять і розпочав спостерігати за діями своїх підлеглих.

Новопризначений командир взводу, спочатку з’ясував завдання, а потім поставив його виконання своїм підлеглим - на наступ, на висування на рубіж переходу в атаку, після цього, разом із курсантами, розпочав відпрацьовувати сам хід атаки, з подоланням мінно-вибухових та інших перешкод, подоланням загороджень і знищення противника в опорному пункті, оволодінням об’єктом атаки, бою в глибині оборони і переслідування противника. Після першої спроби самостійно провести це завдання, командир взводу, на погляд викладача, в неповному обсязі провів його відпрацювання. Викладач приймає рішення, – особистим прикладом показати на практиці, як це потрібно робити. Через деякий час, викладач, призначав іншого командира взводу, для виконання наступних навчальних питань. Спостерігаючи за його чіткими і правильними діями, викладач приходить до висновку, що цей курсант виконує своє завдання правильно, з урахуванням тих зауважень, які він відмітив раніше. Викладач Віктор Кудрявцев контролював хід проведення занять і по черзі давав змогу кожному курсанту відпрацювати дану тему. У заключній частині, він нагадав тему, навчально-виховні цілі, визначив рівень їх досягнення, провів розбір, вказав на ті питання, які необхідно доопрацювати в ході самостійної підготовки, визначив та оголосив оцінки.

Рейтинг
147 голосів
Теги: Без тегів